Dla wystawców

Uprzejmie informujemy, że kolejny Festiwal nie odbędzie się w roku 2017. Niestety budowa nowej hali opóźniła się i musimy przesunąć wydarzenie o kolejny rok.

 

****************************************************

 

Produkujesz słodycze, wyroby cukiernicze lub czekoladowe? Wypromuj i sprzedaj je na Festiwalu!

 

- W CENIE STOISKA ZABUDOWA 

- PODSTAWOWE PRZYŁĄCZE ELEKTRYCZNE GRATIS

Festiwal Czekolady i Słodyczy to doskonałe miejsce do wypromowania i sprzedaży swoich produktów. Zapraszamy wszystkich producentów - zarówno przemysłowych, jak i rzemieślniczych do prezentowania i sprzedawania wyrobów cukierniczych, ciast, słodyczy, czekolad i pralinek.

Festiwal to wyjątkowe wydarzenie wystawienniczo-targowe, w trakcie którego Państwa firma będzie mogła nawiązać liczne kontakty biznesowe w branży oraz zaprezentować swoją ofertę szerokiemu gronu odbiorców.

Wszystkich Wystawców zachęcamy do prowadzenia sprzedaży swoich wyrobów. Przygotowaliśmy dla Was piękne czekoladowo-kremowe  stoiska.  W poprzedniej edycji imprezę odwiedziło ponad 30 tysięcy zwiedzających. W tym roku spodziewamy się podobnej liczby osób,  którzy z całą pewnością będę kupować pięknie wyeksponowane smakołyki.

discount jerseys cheap jerseys free shipping cheap nfl jerseys cheap authentic jerseys cheap nfl jerseys cheap elite jerseys wholesale cheap elite jerseys