Dla zwiedzających

Kolejna edycja Festiwalu nie odbędzie się w roku 2017. Okazało się,  że budowa  nowej, komfortowej lokalizacji przeciągnie się do połowy 2018r. O szczegółach będziemy Państwa informować.

*******************************************************************

W dniach 13, 14 i 15 listopada 2015 roku zapraszamy wszystkich miłośników czekolady, wyrobów czekoladowych, ciast i ciasteczek oraz innych słodkości do udziału w Festiwalu Czekolady i Słodyczy w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. To będzie wspaniała okazja, żeby rozsmakować się w tym, co najpyszniejsze i najsłodsze w ofercie producentów słodyczy, a także najlepszych Polskich cukierników.

Godziny otwarcia:
Piątek 13.XI od 12:00 do 19:00
Sobota 14.XI od 10:00 do 19:00
Niedziela 15.XI od 10:00 do 18:00

Festiwal uświetnią krajowi i zagraniczni wystawcy, którzy zaprezentują zwiedzającym bogaty wybór słodkości, od klasycznych czekolad po wyrafinowane wyroby sztuki cukierniczej i czekoladowe dzieła sztuki. Udział w Festiwalu będzie wspaniałą okazją do spróbowania wyrobów lokalnych producentów, skosztowania absolutnych nowości i zakupu słodkich pamiątek w okazyjnych cenach.  Impreza będzie miała charakter targowo-wystawienniczy. Nie jest imprezą o charakterze rozrywkowym czy artystycznym.

Atrakcje

Pracujemy nad tym, aby było fajnie. Wkrótce ogłosimy co i jak.  Na pewno będą rzeczy, jakich w Polsce jeszcze nie widziano :)  Odbędą się także wybory Króla (lub Królowej) Czekolady.

Więcej informacji już wkrótce.

Kącik dla dzieci

Kącik poprowadzą wolontariusze Stowarzyszenia Serduszko dla Dzieci. W kąciku dzieci dowiedzą się jak się produkuje czekoladę i samodzielnie udekorują ciasteczka przy pomocy specjalnych czekolad dekoracyjnych. Dzieci dostaną także fajne latające balony.

W kąciku dziecięcym będzie można zostawić dziecko w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym 4-7 lat na okres 60 minut.  Warunkiem pozostawienia dziecka pod opieką będzie złożenie darowizny 10zł do puszki na cele Fundacji Akademia Innowacji. Kącik będzie prowadzony przez dwie organizacje - Stowarzyszenie Serduszko dla Dzieci i Fundację Akademia Innowacji.

O Stowarzyszeniu Serduszko dla Dzieci można przeczytać tutaj: http://www.serduszko.org.pl/

Zasady wejścia

Bilety na festiwal są w następujących cenach:
1. dzieci i młodzież do 15 lat pod opieką rodziców wchodzi za darmo
2. bilet normalny 20zł - bilet uprawnia do wejścia osobę dorosłą + do 5 dzieci (do 15 lat)
3. bilety rodzinny 30zł - bilet uprawnia do wejścia 2 osoby dorosłe + do 5 dzieci
4. bilety ulgowe ze zniżką 50% - przysługują osobom, które dokonają zakupu poprzez portal www.groupon.pl

Bilety będą do nabycia za pośrednictwem strony Groupon.pl oraz na miejscu, w kasach.

Warsztaty są bezpłatne. Nie ma też na nie zapisów, wchodzą wszyscy... którym się uda :)

U naszych Wystawców można otrzymać bezpłatne zaproszenia i ulotki uprawniające do zakupu biletów ze zniżką 50%.

Festiwal jest imprezą o charakterze targowo-wystawienniczym. Nie jest imprezą rozrywkową ani artystyczną i nie może być za taką uważany, wobec czego nie jest także imprezą masową.  W przypadku, gdy liczba gości przekroczy pojemność hali wystawowej, Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wstrzymania sprzedaży biletów i wpuszczania kolejnych osób, nawet jeśli osoby te posiadają ważne bilety.  Wszystkie atrakcje Festiwalu są dostępne przez cały czas trwania imprezy, dlatego w przypadku wstrzymania wstępu, będziemy prosić Państwa o cierpliwość lub wejście w godzinach późniejszych.

Warsztaty kulinarne

W ramach I Międzynarodowego Festiwalu Czekolady i Słodyczy odbędą się profesjonalne warsztaty kulinarne, w ramach których uznani cukiernicy będą dzielili się z uczestnikami swoimi słodkimi sekretami dotyczącymi domowych deserów i wypieków.

Uczestnicy warsztatów dowiedzą się jak w domowych warunkach wyczarować bajkowe ciasta i niezapomniane desery na każdą okazję, które będą zachwycały przepięknym wyglądem, cudownym aromatem i unikalnym smakiem.

W programie porady dotyczące pieczenia i dekorowania ciast, a także komponowania olśniewających deserów z ogólnodostępnych produktów oraz całe mnóstwo słodkich i bardzo słodkich inspiracji.

Lista wystawcór

Przejdź do listy wystawców i zobacz jak wiele cukierni, profesjonalistów oraz hobbystów przygotowuje dla Ciebie ogromne ilości czekolad i czekoladek przywiezionych z całego świata.

Listę wystawców zobaczysz po kliknięciu w link.

discount jerseys cheap jerseys free shipping cheap nfl jerseys cheap authentic jerseys cheap nfl jerseys cheap elite jerseys wholesale cheap elite jerseys